Jednotlivci

Karolína Tajovská vybojovala na Cibulce 3. místo

Jednotlivci | neděle 29. prosince 2013, 21:19

Tenisového turnaje mladších žákyň Tenis Cibulka Cup v Praze se zúčastnila Karolína Tajovská spolu s Anetou Štolfovou. Turnaj se odehrál ve dnech 25.-28.12.

Velmi dobře si na turnaji počínala Karolína. Ta přehrála nejprve Hertlovou (TK Škoda Plzeň o.s.) 6:2, 6:2 a ve III. kole smetla Heršálkovou (TŠ Lucie Hradecká) 2x 6x1. V semifinále podlehla až po boji Horské (TCG Karlovy Vary) 2:6, 6:2, 0:1. Na turnaji tak vybojovola Karolína 3. místo. Gratulujeme!
Aneta vyhrála nad Kubíkovou (TJ Uhříneves) 6:0, 6:3 a v zápase o semifinále podlehla po boji Mrázové (TK Neridé) 7:5, 3:6, 0:1.
Společně sehrála děvčata čtyřhru. V úvodním zápase si poradila s párem Krejzová, Palicová (obě SK Tenis Žalov) 6:2, 6:2. V semifinále pak podlehla vítěznému páru Horská, Mrázková 4:6, 3:6. Gratulujeme k zisku 3. místa v turnaji čtyřhry.