Jednotlivci

Postavení našich hráčů v žebříčku ČTS

Jednotlivci | pondělí 4. listopadu 2013, 19:20

Tak jako každoročně využíváme dvouměsíční pauzy před halovou sezónou a přinášime přehled o postavení našich hráčů v žebříčcích ČTS. Žebříčky se sestavují od kategorie mladší žactvo a tak zde nemůžeme zohlednit výsledky minitenistů a babytenistů.

Mladší žactvo: Aleš Bouchner obsadil po sezóně 2012/13 260. místo na žebříčku ČTS. V kraji se mu podařilo obsadit 38. místo. Celkem se mu podařilo nasbírat 15 bodů a v současné době je velkým příslibem pro havlíčkobrodský tenis. V sezóně absolvoval celkem 18 turnajů a 7 zápasů v družstvech. Nejvíce se mu dařilo na domácím turnaji, který také vyhrál. Vojtěch Křepinský se zúčastnil celkem 11 turnajů a sehrál 7 zápasů v družstvech. Podařilo se mu nasbírat celkem 9 bodů a umístil se tak na 537. místě cž a 70. místě kž. Nejlépe se mu dařilo rovněž na domácím turnaji, kde získal ve čtyřhře 2. místo.  Martin Horáček obsadil se 4 body 1 186. místo a Josef Čapek se 3 body pak 1 718. místo. Oba dva hráči sehráli 7 zápasů za družstva. Patricie Bartóková absolvovala v sezóně celkem 26 turnajů a 7 zápasů za družstva. Nasbírala celkem 15 bodů a obsadila 153. místo na cž a 15. místo v kž. 2x se dostala do finále - na LOB Slovan Bohnice a Tempo Praha. Helena Grubauerová nasbírala 9 bodů za 15 turnajů a 6 zápasů za Sokol Bedříchov, kde Helena v sezóně hostovala. Patří jí tak 342. místo na cž a 33. místo v kž. Nejvíce se Heleně dařilo na turnaji čtyřhry na TK Konstruktiva, který spolu s Patrícií vyhrála. Karolína Tajovská obsadila 385. místo v cž a v kraji jí patří 35. místo. Za sezónu odehrála celkem 13 turnajů a 7 zápasů za družstva.
Starší žactvo: Tereze Špalkové patří 458. místo cž za 4 body. Gabriela Dipoldová obsadila 419. místé na cž a 38. místo v kž. Sehrála celkem 4 turnaje a 7 zápasů za družstva, kde hostovala a hrála za Spartak Polička.
Dorost: Matěj Coufal si zahrál celkem 5 turnajů a celkem 4 zápasy za družstva. Obsadil tak 779. místo na cž a 69. místo v kž. Kateřině Dipoldové patří za 4 body 437. místo cž za 3 turnaje a 4 zápasy za družstva. Jana Dipoldová pak obsadila 304. místo cž za 3 turnaje a zápasy družstev.