Jednotlivci

Předvánoční turnaj v Kolíně

Jednotlivci | čtvrtek 26. prosince 2013, 08:29

Předvánočního turnaje mladších žákyň v Kolíně se zúčastnily Karolína Tajovská a Aneta Štolfová.

Do hezkého tenisového areálu TK PTA Kolín, který voní skoro ještě novotou, zajíždějí hráči našeho tenisového oddílu rádi. Nejinak tomu bylo i o posledním adventním víkendu,kdy se zde ve dnech 21.-23.12. konal turnaj mladších žákyň. Karolína si v I. kole poradila s Bezdíčkovou z LTC Tábor 1903, kterou porazila 6:4, 6:1. Ve II. kole pak podlehla Jindrové z TO SK Žamberk 1:6, 0:6. Aneta Štolfová vyhrála v I. kole nad Severovou 6:1, 6:2. Ve II. kole se jí opět zadařilo a přes Bohatovou (Tenis Klánovice), kterou porazila 6:1, 6:1, postoupila do III. kola turnaje. Zde se utkala s přemožitelkou Karolíny Jindrovou, které Aneta podlehla 2x 1:6. Ve čtyřhře přešel brodský pár přes I. kolo. V něm Karolína s Anetou porazily pár Bohatová , Vítková (1. Východočeská tenisová) 6:0, 6:1. Ve II. kole pak děvčata podlehla suverénním vítězkám turnaje Dörreoevé s Jelínkovou (obě TENIS-CENTRUM DTJ HK)1:6, 2:6. 14.12. se Patricie Bartóková zúčastnila turnaje mladších žákyň v Pardubicích. Na turnaji v 1. Východočeské tenisové uhrála Patricie 1. kolo. V něm porazila Kubíčkovou (TO TJ Tesla Pardubice) 6:2, 6:0. Ve II. kole pak podlehla stejným výsledkem Šafránkové (TO SK Žamberk).