Jednotlivci

Gabriela Dipoldová bronzová v České Třebové

Jednotlivci | pondělí 14. února 2011, 22:04

Gabriela Dipoldová se probojovala na turnaji mladších žákyň v České Třebové do semifinále.

Gabriela DipoldováNa turnaji v České Třebové se Gabriele dařilo. V I. kole porazila Řezníčkovou ( LTC Vysoké Mýto ) 6:3. 6:1. Ve II. kole vyhrála nad Procházkovou ( Sokol Letovice ) 2:6, 6:0 a 1:0. Postoupila tak do semifinále kde prohrála s celkovou vítězkou turnaje Kalivodovou ( TC Profistav Litomyšl ) 2:6, 2:6. Gabriela získala 3. místo. Gratulujeme!

Veronika Časarová se zúčastnila turnaje mladších žákyň  kategorie "B" na TK Oáza Říčany. Do II. kola se po prohře s Lamiovou ( TJ Lázně Bělohrad ) v I. kole neprobojovala.

V Hradci Králové se turnaje starších žákyň zúčastnila Jana Dipoldová a v I. kole prohrála s Poskočilovou z SK Tenis Hradec Králové 1:6, 2:6.

Tradičního turnaje minitenisu "O perníkovou raketu", kterého pořadatelem je TK Pernštýn 1897 Pardubice, se zúčastnili Aneta Štolfová a Adam Křepinský. Aneta se umístila na celkovém 9. místě a Adam si zopakoval 6. místo z minulého týdne v Poličce.