Mladší žáci

Mladší žáci utrpěli debakl

Mladší žáci | pondělí 30. června 2014, 01:19

Vysokou prohrou 1:8 v Žamberku zakončili letos soutěž družstev mladší žáci.

Po dohrávce s družstvem TO TJ Svitavy, ve které 20.6. zvítězili naši hráči 7:2, se rýsovala našemu družstvu naděje na postup do nejvyšší krajské tenisové soutěže. To předpokládalo výhru , nad zatím neporaženým družstvem TOSK Žamberk, 7:2 a výše. Všechny postupové ambice a naděje na dobrý výsledek však pohasly hned po odehraných dvouhrách, po kterých naše družstvo prohrávalo již 1:5. Vrchol zmaru přišel ve čtyřhách, ve kterých naše družstvo zcela propadlo a odvezlo si ze Žamberka vysokou prohru. Přitom šance na dobrý výsledek zde jistě byly. Aneta Štolfová prohrála svůj zápas ve třech setech, Vojta Křepinský podlehl v tie-breaku a Honza Bauer prohrál set 5:7, když již vedl 5:3 a 40:15. Zmar a černý den naši tenistů pokračoval ve čtyřhrách. Vojta s Alešem Bouchnerem vedli již 6:3, 4:1 a přesto celý zápas ztratili. Josef Čapek a Honza Bauer vedli  v I. setu 5:3 a nakonec ztratili celý zápas. o jediný bod se tak postaral Aleš Bouchner, který si s přehledem poradil s Lukášem, kterého porazil 6:4, 6:2. Na výsledek zápasu se můžete podívat zde.