Mladší žáci

V dohrávce podlehli mladší žáci Pernštýnu

Mladší žáci | pondělí 10. června 2013, 20:08

V dohrávce páteho kola Pardubického přeboru podlehli mladší žáci v dramatickém utkání TK Pernštýn 1897 Pardubice B 4:5.

Obě družstva měla po prvních čtyřech kolech vyrovnanou zápasovou bilanci - 2 prohry a 2 výhry - a toužila po výhře, která znamenala v tomto případě v podstatě jistotu udržení přeboru i pro příští rok.
V prvním zápase, který trval skoro 3 hodiny, vyhrál Vojtěch Křepinský nad Holubem 4:6, 6:4 a 7:6. Další body přidala děvčata. Patricie Bartóková otáčela po prvním prohraném setu rovněž zápas a nakonec zvítězila nad Kmínkovou 3:6, 6:3 a 6:1. Karolína Tajovská si poradila s Puchnerovou, kterou porazila 6:2, 6:0. Martin Horáček poté podlehl Fickovi 3:6, 0:6, Aleš Bouchner Papouškovi 2:6, 0:6 a Josef Čapek Sochovi 4:6, 3:6. Stav po dvouhrách tedy 3:3 a o všem se rozhodovalo ve čtyřhrách. Spolehlivá děvčata přidala čtvrtý bod po výhře nad Kmínkovou s Puchnerovou 6:2, 6:3. Vojtěch s Josefem podlehli Holubovi s Fickem 0:6, 1:6. V poslední čtyřhře se za stavu 4:4 hrálo o osud zápasu. V dramatickém zápasu podlehli Aleš s Martinem Papouškovi se Sochou 4:6 a 6:7, když  ve druhém setu vedli naši chlapci již 5:1.