Mladší žáci

Mladší žáci podlehli LTC Pardubice

Mladší žáci | pondělí 12. května 2014, 20:42

3:6 podlehli v Pardubickém přeboru naši mladší žáci družstvu LTC Pardubice.

Naši mladší žáci podlehli v Pardubicích po bojovném výkonu, když vítězství nebylo daleko. O 2 body se zasloužil Aleš Bouchner. Jednička našeho družstva porazila Kuchara 2x 6:0 a další bod přidal Aleš s Josefem Čapkem ve čtyřhře. V ní porazili pár Kuchar, Nekut 2x 6:2. Třetí bod zařídila Karolína Tajovská. Ta v jediném třísetovém zápase porazila Virtovou 6:1, 2:6, 6:3. Další 2 body měli na raketě Vojtěch Křepinský a děvčata ve čtyřhře. Vojta podlehl v přes 2-hodiny trvajícím zápase Skokanovi 5:7, 6:7 (4). Děvčata Karolína s Anetou Štolfovou podlehli páru Heřmanová, Virtová 4:6, 5:7. Škoda prohraného zápasu, zejména proto, že v I. setu vedla děvčata již 3:0 a ve II. setu promarnila za stavu 5:4 dva setboly. Další nadějně rozehraný zápas pak nedotáhl do konce benjamínek našeho družstva Honza Bauer. Ten se ujmul nad Nekutem vedení 4:0, ale nakonec I. set prohrál 6:7, II. set pak 1:6. V dalších zápasech pak podlehl Josef Čapek Kelnarovi 2:6, 0:6. Helena Grubauerová pak podlehla Heřmanové 2x 2:6. V poslední čtyřhře podlehli Vojta s Honzou na centrkurtu páru Skokan, Kelnar 5:7, 1:6.