Jednotlivci

Brodské hráčky ovládly turnaj v Litomyšli

Jednotlivci | úterý 31. července 2012, 19:26

Celkem 3 medailová umístění si přivezli naši hráči z víkendových turnajů.

LitomyšlV Třebíči se konal turnaj minitenistů. Z našeho oddílu se ho zúčastnil rekordní počet hráčů - celkem 6. Nejlépe se vedlo Luboši Laštovičkovi. Ten ovládl turnaj způsobem start - cíl. V celém turnaji nenašel přemožitele a všechny zápasy, včetně finálového, vyhrál 2:0. Gratulujeme k zisku 1. místa!

Ve finále babytenisového turnaje v Litomyšli se potkaly Karolína Tajovská a Aneta Štolfová. Obě brodské hráčky předtím vyhrály svoje skupiny a postoupily bez problémů do finále. V tom prokázala větší klid Karolína a vyhrála 4:1. Oběma hráčkám gratulujeme k 1. a 2. místu! Úspěch "broďáků" završila Sára Brabcová. Ta trénuje sice v Chotěboři, ale hraje za brodské babytenisové družstvo. Sára se umístila na 3. místě. Gratulujeme rovněž!

Jakub Švec uhrál na turnaji mladšího žactva v Hlinsku II. kolo, ve kterém porazil Veigla z TO TJ Svitavy 2x 7:6.