Jednotlivci

Začala zimní halová sezóna

Jednotlivci | neděle 4. prosince 2011, 23:28

O proběhlém víkendu začala po 2 měsících volna zimní halová sezóna. Našim hráčům se však příliš nedařilo. Zde přinášíme výsledky.

V Poličce se konal turnaj babytenisu, kterého se zúčastnila Aneta Štolfová. Ta postoupila po 2 výhrách a jedné prohře ze základní skupiny ze 2. místa. Ve čtvrtfinále podlehla Pávkové a umístila se tak v celkovém hodnocení na pěkném 5. místě z celkového počtu 16 děvčat.
Aleš Bouchner si zahrál na turnaji babytenisu v Poděbradech a v zákl. skupině se umístil rovněž na 2. místě. Ze skupiny však postupoval do závěrečných bojů pouze vítěz skupiny a tak pro Aleše turnaj po zákl. skupině skončil.

Na turnaji mladšího žactva v České Třebové měla Patricie Bártoková I. kolo volné. Ve II. kole podlehla Hermanové (TK Vyškov) 2:6, 1:6.
Martin Horáček pak podlehl na turnaji mladšího žactva v Litomyšli Schneebaumovi (TK Třebíč) 2x 0:6 v I. kole. Vojta Křepinský se zúčastnil toho samého turnaje a v I. kole podlehl Peterkovi (TK Choceň) 1:6, 0:6.

Turnaje dorostu v Kolíně se zúčastnil Josef Vaňkát a v I. kole podlehl Pustějovskému 2:6 a 4:6.