Jednotlivci

Veronika Časarová vyhrála na LTC Pardubice turnaj čtyřhry

Jednotlivci | pátek 30. září 2011, 08:34

Na LTC Pardubice se konal od 28.9 do 1.10. turnaj mladších žákyň kat. B. Byl to poslední turnaj letní sezóny. Veronika vyhrála turnaj čtyřhry a v jednotlivcích se probojovala do čtvrtfinále.

Čtyřhru sehrála spolu s Josefovou (Tenis-Centrum DTJ HK). Děvčata měla v I. kole volný los. Ve II. kole přešla děvčata hladce přes pár Ducháčková (TK Ústí nad Orlicí), Horáková (TK Česká Třebová) 6:0, 6:0. V semifinále si děvčata poradila s párem Mlezivová (I.ČLTK Praha), Holcmanová (Tennis club Dvůr Králové) 6:1, 6:3. Finále nabídlo mnohem vyrovnanější souboj. V něm zvítězil pár Časarová, Josefová nad Lamiovou (TJ Lázně Bělohrad) s Fiedlerovou (TK Náchod)  6:4, 5:7, 1:0. Gratulujeme k vítězství!

V jednotlivcích se Veronice také dařilo. Po I. volném kole jí ve II. vzdala Malatínská. Ve III. kole porazila Kuchařovou (Tenis TONDACH Hranice o.s.) 6:2, 6:0. Stopku do semifinále jí vystavila až vítězka celého turnaje Lamiová z TJ Lázně Bělohrad, které Veronika podlehla 4:6, 1:6.