Jednotlivci

Turnajové výsledky z víkendu 17.-18.9. 2011

Jednotlivci | pondělí 19. září 2011, 21:18

Tento víkend se turnajů zúčastnili Adam Křepinský, Veronika Časarová, Tereza Špalková, Jakub Švec a Matěj Coufal.

Adam Křepinský se zúčastnil silně obsazeného turnaje minitenisu v Hradci Králové, kde se ze 6 účastníků umístil na celkovém 5. místě.

Veronika Časarová se po herní pauze, zaviněné nemocí, zúčastnila turnaje mladších žákyň kat. "A" Czech Coal Superpohár na TK Neridé. Zde uhrála I. kolo, v němž porazila Hruškovou z LTC Kladno 1:6,7:6, 6:0. Ve II. kole pak podlehla domácí Bendlové 2x 1:6.

Na Vamos Cupu 2011 v Hlinsku si zahrála Tereza Špalková turnaj mladších žákyň. V I.kole měla volno a ve II. kole podlehla domácí Štorkové Michaele 3:6, 2:6. Čtyřhru sehrála spolu s Quittovou z TO SK Žamberk a děvčata porazila v I. kole pár Štorková Jitka, Michaela (TK Hlinsko) 6:3, 6:3. Ve II. kole pak podlehla děvčata páru Krátká (TK Agrofert Prostějov), Pospíšilová (TC MJ-Tenis) 4:6, 3:6.

Jakub Švec se zúčastnil turnaje mladšího žactva na TK OÁZA Říčany, Matěj Coufal si zahrál dorostenecký Vysočanský Pohár 2011 na TSM Sokol Vysočany. O výsledcích budeme informovat.