Jednotlivci

Výsledky našich hráčů

Jednotlivci | čtvrtek 6. února 2014, 14:21

Přinášíme výsledky našich hráčů z posledních 2 víkendů.

Turnaje mladšího žactva Linhart Cup v Poděbradech se zúčastnil Aleš Bouchner. Ten zde poarazil v I. kole Dítěte (TC Realsport Nymburk) 2x 6:0. Ve II. kole pak podlehl po boji Šrámkovi (TO SK Žamberk) 6:7, 4:6.

Helena Grubauerová si zahrála na turnaji mladších žákyň na Tempu Praha. Zde vyhrála v I. kole nad Byrtusovou (Sparta Kutná Hora) 6:0, 6:1. Ve II. kole pak podlehla po skreči Seifertové (TK PTA Kolín).

Luboš Laštovička si vedl velmi dobře na babytenisovém turnaji v Prostějově, kde se probojoval až do semifinále turnaje a vybojoval konečné celkové 4. místo.

Adam Křepinský se na babytenisovém turnaji v Poličce probojoval do finále turnaje, ve kterém podlehl a z Poličky si tak odvezl pohár za 2. místo. Gratulujeme!