Jednotlivci

Výsledky našich hráčů v posledních 3 týdnech

Jednotlivci | čtvrtek 28. srpna 2014, 15:26

Brodští hráči se zúčastnili v měsíci srpnu řady turnajů. Zde přinášíme výsledky hráčů, kterým se dařilo nejlépe.

Adam Křepinský - 2. místo, TK Česká TřebováBABYTENIS: Luboš Laštovička vybojoval 3. místo na turnaji v Brně. Adam Křepinský podlehl v České Třebové až ve finále a mohl se tak radovat ze 2. místa.

MLADŠÍ ŽACTVO: Aneta Štolfová si přivezla z Vysokého Mýta 3. místo. Na 1. VÝCHODOČESKÉ TENISOVÉ si zahrála spolu s Blaščíkovou (LTC Pardubice) a spolu získala děvčata rovněž 3. místo. Helena Grubauerová podlehla na turnaji ve Vysokém Mýtě až ve finále. Získala zde tak 2. místo. Z dalšího 2. místa se mohla Helena radovat na 1. VÝCHODOČESKÉ TENISOVÉ. Na stejném turnaji získala spolu s Patrícií Bartókovou 1. místo. Aleš Bouchner si přivezl z Tenis Cibulka finálovou účast a pohár za 2. místo. Na Slavoji Český Brod se mohl těšit z poháru za 3. místo a čtyřhru spolu s domácím Kubelkou vyhrál.

DOROST: Matěj Coufal vyhrál spolu s Kischerem (Sportclub Řevnice o.s.) čtyřhru na SPARTAKU VLAŠIM. Z TK Holice si přivezl Matěj 3. místo, které vybojoval spolu s Vaňkátem (LTC Humpolec) ve čtyřhře.

Všem hráčům gratulujeme k medailovým umístěním!