Aktuality

Odstartoval RELAX Tour - Letní pohár Vysočiny!

Aktuality | pátek 13. července 2018, 15:00

V sobotu 30.6. odstartovala prvním turnajem letní babytenisová šňůra turnajů - Letní pohár Vysočiny. Hlavním sponzorem tohoto turnaje se stala nápojová firma RELAX. Série letních turnajů je složena celkem ze 4 turnajů, které se konají v Havlíčkově Brodě, Pelhřimově, Žďáru nad Sázavou a Světlé nad Sázavou. Ti nejlepší si to potom rozdají o celkového vítěze a Přeborníka kraje Vysočina na závěrečném Masters, které se koná koncem září a pořadatelem je náš oddíl.

Dne 30.6.2018 se v našem oddíle uskutečnil první turnaj v rámci RELAX - Letního poháru Vysočiny v kategorii babytenis.Turnaje se celkem zůčastnilo 24 dětí,které byli rozděleny do osmi tříčlenných skupin.Z každé skupiny postupovali první dva do osmifinále.Z našeho oddílu se turnaje zůčastnili celkem tři hráči.Nejlépe se dařilo Haviárové Vanese,která obsadila 8.místo.Pro Urbana Sebastiána a Trtíka Josefa šlo o první turnajovou zkušenost a tak si chlapci zahráli o 23.místo.V tomto souboji byl úspěšnější Trtík Josef.Vítězkou tohoto turnaje se stala Galetová Gioia Sarah (TK Agrofert Prostějov) ,která ve finále porazila v poměru 6:4 Dufka Olivera Pavla (TK Hlinsko).Třetí místo obsadil Vomela Tomáš (HTK Třebíč).