Jednotlivci

Jessica Adamcová se stala halovou vícemistrní!

Jednotlivci | úterý 17. února 2015, 21:30

Halovou vícemistrní východočeské oblasti se stala babytenistka Jessica Adamcová. Přinášíme i ostatní výsledky našich hráčů.

Jessica Adamcová druhá zprava - halový přeborBabytenisový halový přebor dívek východočeské oblasti se konal 14.2. v sobotu ve Svitavách. Ve své skupině nenašla Jessica přemožitele a všechny svoje zápasy vyhrála. Nejprve porazila Kaplanovou (TK Letohrad) 6:4, pak Peřinovou (TK Pelhřimov) 6:3 a nakonec Bílkovou 6:2 (TC Chrudim). V semifinále zdolala Rakoušovou z TK Hlinsko 6:4, když Jessica prohrávala již 0:3. Ve finále pak podlehla Jessica favoritce turnaje Smékalové z TK Hlinsko, které podlehla 0:6. Tímto se stala Jessica halovou vícemistrní v babytenise pro východočeskou oblast za rok 2015! Gratulujeme!
Jessica se zúčastnila i zimní série turnajů na TK Sparta Praha s názvem Prince tour. Z celkového počtu 35 dívek se umístila na velmi pěkném 15. místě. S Adamem Svobodou se Jessica zúčastnila turnaje čtyřhry na TK Hlinsko. Ve skupině se umístili na 3. místě a tato pozice je posunula o boj o celkové 3. místo. Zde 2x zvítězili a obsadili tak na turnaji 3. místo. Gratulujeme!

Aneta Štolfová se zúčastnila 7.2. turnaje starších žákyň na Bedřichov Jihlava, kde podlehla v I. kole Kasparové (TC Classic Brno) 0:6, 2:6. 14.2. vybojovala Aneta 3. místo na turnaji mladších žákyň na Slavoj Čerčany. V I. kole porazila Aneta Zákosteleckou (Spartak Vlašim) 6:1, 6:0, ve II. kole pak přšla přes Koubovou (LTC Modřany 2005), kterou porazila 2x 6:0. V semifinále podlehla po boji Kubíkové (TK Neridé) 6:2, 3:6, 0:1 (6). Gratulujeme k zisku 3. místa! Spolu s Kubíkovou pak Aneta vyhrála turnaj čtyřhry. Ve finále porazila děvčata pár Jilková (LTC Český Krumlov), Rožboudová (TJ Jiskra Třeboň) 7:6, 6:4. Gratulujeme k zisku 1. místa ve čtyřhře!

Luboš Laštovička vyhrál turnaj mladšího žactva v Pardubicích. Na 1. Východočeské Tenisové porazil nejprve ve II. kole Hudetze (TO SK Žamberk) 2x 6:3. Ve III. kole pak Valu (TK Pernštýn 1897 Pardubice) v napínavém zápase 6:3, 4:6, 1:0 (8). V semifinále pak Kravaříka (LTC pardubice) 6:0, 6:1. Ve finále pak vyhrál nad Malým (TO SK Žamberk) 5:7, 6:4, 1:0 (5). Gratulujeme k zisku 1. místa! Spolu s Novotným (TK Pernštýn 1897 Pardubice) pak podlehl ve finále čtyřhry páru Malý, Vala 1:6, 4:6. Gratulujeme k zisku 2. místa ve čtyřhře!

Adam Křepinský si odvezl pohár za 3. místo z Konstruktivy Praha. V I. kole turnaje mladšího žactva porazil Štorkána (TK tenis Buštěhrad) 6:0, 6:1. Ve II. kole svedl Adam velký boj se Soukupem (SK Aritma Praha), nad kterým zvítězil 3:6, 7:5 a 1:0 (8). V semifinálovém zápase pak pro bolest ruky skrečoval Adam zápas proti Valovi (TK Pernštýn 1897 Pardubice) za stavu 1:6, 0:2. Gratulujeme k zisku 3. místa!

Mladší žák Aleš Bouchner se zúčastnil turnaje staršího žactva v Kolíně. Na PTA podlehl v I. kole v napínavém zápase Marešovi (TK Neridé) 6:4, 3:6, 0:1 (6).

Vojtěch Křepinský podlehl v I. kole turnaje staršího žactva na Konstruktivě Praha Krejčímu (TK Konstruktiva Praha) 2x 0:6. Za zmínku stojí první společná čtyřhra bratří Křepinských. Zejména ve II. setu potrápili Vojta s Adamem druhý nasazený pár Mareš (TK Neridé), Bega (SK HAMR o.s.), nad kterým vedli již 4:3. V zápase pak podlehli Vojta s Adamem 1:6, 4:6.