Aktuality

Domácí turaj mladšího žactva ovládl Erik Šrámek.

Aktuality | pondělí 4. února 2019, 13:43

Hráč našeho oddílu Erik Šrámek ovládl domácí turnaj mladšího žactva BEPPO CUP 2018 a připsal si tak v letošní halové sezóně první turnajové vítězství. Turnaj děvčat ovládla Eliška Procházková z Tenis Dobříš. Zajímavostí je, že oba vítězové svých kategorií ztratili v celém turnaji shodně pouze po 3 gamech.

Vítěz turnaje - Erik ŠrámekTurnaje chlapců se zúčastnilo celkem 13 hráčů. Domácí oddíl měl hned trojnásobné zastoupení v podobě Erika Šrámka, Pavla Suchánka a Josefa Trtíka. Nejlépe se dařilo prvně jmenovanému. Erik jako první nasazený hráč turnaje potvrdil svoje kvality a v celém turnaji ztratil pouze 3 gamy! Ve finále přehrál svého oddílového kolegu Pavla Suchánka 6:1, 6:0. Pavel Suchánek si svoji finálovou účast vybojoval v těžkém semifinálovém zápase s Tomášem Veškrnou (TK Spartak Jihlava) nad kterým zvítězil 0:6, 6:1, 1:0 (12). Josef Trtík pak podlehl v I. kole Šimonu Dufkovi (HTK Třebíč) 1:6, 0:6.
Turnaj čtyřhry vyhrála dvojice Michal Hejduk (TJ Sokol Bedřichov Jihlava), Jan Kubát (TK Spartak Jihlava). Ve finále zvítězil tento pár nad párem Matěj Roubal (TK Konstruktiva, z.s.), Erik Šrámek 7:5, 7:5. Kompletní výsledky turnaje zde

Dívčí část turnaje vyhrála Eliška Procházková. Ta rovněž ztratila v celém turnaji pouze 3 gamy a ve finále turnaje zvítězila nad Karolínou Šebístkovou z LTCHumpolec 6:0, 6:1. Z domácích hráček se turnaje zúčastnila Vanesa Haviárová. Ta svedla hned v I. kole tuhý boj s Karolínou Zobačovou z TK Spartak Jihlava, kterou udolala ve třech setech 6:4, 4:6, 1:0 (3). Ve čtvrtfinále turnaje pak zvítězila Vanesa nad Nelou Marešovou z TK Hlinsko 6:4, 6:4. Až v semifinálovém zápase podlehla Vanesa Karolíně Šebístkové 3:6, 0:6.
Turnaj dívčí čtyřhry vyhrál pár Eliška Procházková, Rozárie Petráková (obě Tenis Dobříš). Ve finále zdolala tato děvčata pár Vanesa Haviárová, Karolína Šebístková 6:4, 6:2. Kompletní výsledky turnaje zde.