Jednotlivci

Aleš Bouchner padl v Praze až ve finále!

Jednotlivci | středa 12. února 2014, 09:16

Finálovou účast si na Konstruktivě v Praze vybojoval mladší žák Aleš Bouchner. Finálovou účastí se může pochlubit také mladší žákyně Aneta Štolfová, která se probojovala do finále čtyřhry na Tempu Praha.

Aneta Štolfová - 3..místoAleš si v I. kole turnaje poradil se Sembdnerem (SK Tenis Kladno) 6:2, 6:0. Ve II. kole pak porazil Holoubka (TJ Žďár n/Sázavou) 6:1 a 6:4, když ve 2. setu Aleš prohrával již 0:4. V semifinále nedal šanci dalšímu 15-bodovému hráči Koubovskému (SK Satalice), kterého vyprovodil s nadílkou 6:2, 6:0. Aleš podlehl až ve finále turnaje, kde nestačil na Prachaře (SK OAZA Praha), se kterým prohrál 3:6, 2:6. Gratulujeme k zisku 2. místa!
Turnaje se zúčastnil i Vojtěch Křepinský, který podlehl v I. kole Koubovskému 5:7 a 6:7.
Spolu si chlapci zahráli čtyřhru. V I. kole porazili pár Kanda, Vaněk ( oba TC VŠ Praha) 6:3, 6:0. V semifinále pak podlehli páru Krejčí (TK Konstruktiva), Kapitán (TK Olymp Praha) 3:6, 0:6. Gratulujeme k zisku 3. místa!

Aneta Štolfová si vedla dobře v Praze na Tempu Praha. V I. kole turnaje mladších žákyň porazila Fantovou (TJ Měchenice) 6:4, 6:1. Ve II. kole svedla Aneta tuhý boj s Dítkovou (TK Start Praha-Topolka), kterou nakonec porazila 7:6 (7:4), 7:5. Ve čtvrtfinále turnaje svedla Aneta další dlouhý zápas. Ten nakonec vyhrála nad Martínkovou (LTC Modřany 2005) 6:7, 6:2, 1:0 (10:7). Až v semifinále turnaje podlehla Aneta vítězce turnaje Jelínkové 3:6, 0:6 (I.ČLTK).Gratulujeme k zisku 3. místa!
V turnaji čtyřhry se Aneta probojovala až do finále turnaje. Čtyřhru si zahrála spolu s Kunitsynovou (TENIS-CENTRUM DTJ HK). Cestou do finále porazila děvčata pár Bílková, Pištěková (obě Tempo Praha) 2x 6:0 a pár Řezníčková (TK Kunštát), Abeldinová (TK Sokolov) 2x 6:2. Ve finále pak podlehla děvčata po pěkném zápase Šálkové (TK Písnice) s Jelínkovou 3:6, 3:6. Gratulujeme k zisku 2. místa v turnaji čtyřhřy!

Helena Grubauerová se zúčastnila turnaje kat. "B" v Ostravě. Zde podlehla v I. kole Pobořilové (TK DEZA Valašské Meziříčí) 2:6, 0:6.