Jednotlivci

Výsledky našich tenistů z posledních 2 týdnů

Jednotlivci | úterý 5. února 2013, 18:54

Naši tenisté se v uplynulých 2 týdnech zúčastnili řady tenisových turnajů a přivezli z nich pěkné výsledky.

Minitenistka Jessica Adamcová se zúčastnila 26.1. tenisového turnaje v Letohradě. Toho se zúčastnilo celkem 17 hráčů. Ve své 4-členné skupině 2x vyhrála a 1x prohrála s pozdějším vítězem turnaje. Do závěrečných finálových bojů tak šla ze 2. místa. V boji o 5. místo podlehla Jessica těsně domácímu Markovi Adamcovi 9:10, 8:10. V následném zápase porazila další domácí hráčku - Kateřinu Bergmanovou 10:9, 10:2. Jessica tak obsadila na turnaji pěkné 7 místo ze 17 hráčů.

Řadu turnajů sehráli i naši babytenisté. Aneta Štolfová si přivezla z Poličky 3. místo. Skupinou projela po třech výhrách 4:0 a ve čtvrtfinále porazila Šmerdovou 4:1. V semifinálovém zápase podlehla Podškubkové 2:4 a obsadila na turnaji 3. místo. Gratulujeme k zisku 3. místa!
Luboš Laštovička odehrál 2 turnaje. 19.1. to byl těžký turnaj v Brně, kde se Luboš umístil na 12. místě. 2.2. pak na turnaji v Hradci Králové obsadil 5. místo, když ve čtvrtfinále podlehl těsně Novotnému 3:4. Adam Křepinský obsadil 2.2. rovněž 5. místo, a to na turnaji v Poděbradech. V Poděbradech si zahrál i Jakub Milichovský, ten obsadil na turnaji 7. místo.

Mladší žáci měli také napilno. Patricie Bartóková podlehla 19.1. v Říčanech v I. kole Šarochové (WILSON Tenis Centrum) 4:6, 2:6. 26.1. v Horních Měcholupech se Patrícii vedlo lépe. Ve II. kole porazila Kejklíčkovou (SK Tenis Žalov) 2x 6:0 a ve 3. kole porazila Naxerovou K.(F.H.TK Dobřichovice) 6:2, 6:1. Patricie podlehle v semifinále turnaje Jelínkové (TENIS-CENTRUM DTK HK) 2x 0:6. Gratulujeme k zisku 3. místa. 2.2. v Mladé Boleslavi se Patricii rovněž dařilo. V I. kole porazila Munzarovou (Start Liberec) 6:0, 6:1, ve II. kole pak zvítězila nad Homolovou (LTC Bakov n. Jizerou) stejným výsledkem. V semifinále pak podlehla Šulcové (TK Benátky nad Jizerou) 5:7, 6:4, 0:1. Gratulujeme k zisku 3. místa! Spolu s Jelínkovou (TENIS-CENTRUM DTJ HK) pak Patricie vyhrála čtyřhru. když ve finále děvčata porazila pár Šulcová, Michálková (TK Benátky nad Jizerou) 6:2, 6:3. Gratulujeme k vítězství v turnaji čtyřhry!
Karolína Tajovská si zahrála 19.1. v Kolíně. V I. kole porazila Sperátovou (DTK Skuteč) 6:4, 6:3. Ve II. kole pak podlehla Mařasové (Slavoj Žiželice n. C.) 1:6, 3:6.
Helena Grubauerová podlehla 26.1. v Brně v I. kole Zlámalové (TO TJ Milo Olomouc) 4:6, 3:6.
Vojtěch Křepinský si zahrál 19.1.turnaj ve Vysokém Mýtě. V I. kole podlehl Šrámkovi (SK Třebechovice p. Oreb.) 7:5, 0:6, 0:1. 26.1. se Vojta zúčastnil turnaje v Horních Měcholupech. Zde vyhrál v I. kole nad Janouškem (Sokol Dolní Počernice) 6:4, 6:0. Ve II. kole podlehl Roystonovi (Tenis Klánovice) 0:6, 0:6.
Aleš Bouchner postoupil 19.1. v Poděbradech do II. kola. V tom I. porazil Boštíka (TENIS-CENTRUM DTJ TK) 6:0, 6:3. Ve II. kole podlehl Melicharovi (TK Pernštýn 1897 Pardubice) 4:6, 6:7. Spolu s Palánem pak obsadil Aleš 3. místo ve čtyřhře turnaje v Kolíně. Turnaj se konal 2.2. V semifinále turnaje podlehli chlapci páru Kratochvíl (TK Neridé), Pučálka (Slavoj Český Brod) 0:6, 3:6. Gratulujeme k zisku 3. místa v turnaji čtyřhry!

Starší žákyně Gabriela Dipoldová se zúčastnila východočeského krajského přeboru starších žákyň. V I. kole podlehla Kovářové (TK Česká Třebová) 1:6, 2:6.

Dorostenci se činili rovněž. Dipoldová Kateřina si zahrála 19.1. na turnaji dorostu v Poličce. V I. kole porazila svoji kamarádku z družstva Janu Pabouskovou 6:2, 2:6, 1:0. Ve II. kole pak podlehla Brožové (LTC Humpolec) 3:6, 3:6. 26.1. ve Vysokém Mýtě porazila Kateřina ve II. kole Lonerovou (TJ Lázně Bělohrad) 6:2, 6:4. V semifinále pak podlehla Slívové (TJ Jiskra Otrokovice) 0:6, 1:6. Gratulujeme k zisku 3. místa!
Jana Dipoldová podlehla v Poličce v I. kole Prudké (SKT Tišnov) 2x 0:6. Ve Vysokém Mýtě pak podlehla Jana v I. kole Slívové 0:6, 1:6.
Matěj Coufal se zúčastnil turnaje dorostu v Klánovicích. Turnaj se odehrál 26.1. Matěj porazil v I. kole Barboru (Tenis Klánovice) 6:1, 6:0. Ve II. kole podlehl Mališovi (TK SC Ostrava, o.s.) 3:6, 2:6.