Jednotlivci

Úspěšný víkend našich tenistů

Jednotlivci | pondělí 30. dubna 2012, 23:14

Za úspěšný pro naše tenisty se dá označit právě proběhlý tenisový víkend.

Aleš Bouchner, Aneta Štolfová, Karolína Tajovská - 2. místo ZnojmoLuboš Laštovička se zúčastnil minitenisového turnaje v Brně  a v konkurenci 25 hráčů nenašel přemožitele a celý turnaj vyhrál. Gratulujeme k 1. místu!
Adam Křepinský se zúčastnil turnaje minitenisu Berchtold Cup a došel až do finále turnaje, kde podlehl vítězi turnaji Kovačkovi. Obsadil tak v konkurenci 22 hráčů konečné 2. místo. Gratulujeme k zisku 2. místa.

Týmového turnaje babytenistů ve Znojmě se zúčastnili za náš oddíl Aleš Bouchner, Karolína Tajovská a Aneta Štolfová. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 týmů. Naši borci obsadili v turnaji konečné 2. místo, když ve finále podlehli družstvu z Brna. Gratulujeme našim babytenistům k zisku 2. místa v týmovém turnaji družstev!
Babytenistka Helena Grubauerová si zahrála na turnaji v Poděbradech, kde podala dobrý výkon a pouze vinou horšího skóre se jí nepodařilo postoupit ze skupiny do dalších bojů.