Aktuality

Turnaj LA Cup ovládla Nela Charvátová

Aktuality | neděle 11. srpna 2019, 07:04

O právě probíhajícím víkendu se na našich kurtech uskutečnila významná tenisová akce. Turnaj starších žákyň kat. B s názvem LA Cup. Celý turnaj ovládla suverénním způsobem Nela Charvátová ze Severočeské tenisové o.s. Hráčka z Mostu neztratila v turnaji ani jeden set a potvrdila tak svou roli první nasazené hráčky a favoritky turnaje.

Turnaje se zúčastnilo celkem 32 hráček. Domácí TK Havlíčkův Brod měl zastoupení v podobě jedné hráčky. Tou byla Jessica Adamcová, která měla v I. kole těžký los a čtvrté nasazené hráčce turnaje Isabelle Temenugov z TC Brno podlehla 2:6, 1:6. Vítězkou turnaje se stala Nela Charvátová ze Severočeské tenisové o.s. První nasazená hráčka turnaje nepoznala v průběhu turnaje větší problémy a probojovala se tak do finále turnaje. Zde se měla utkat o vítězství v turnaji s třetí nasazenou hráčkou turnaje Natálií Brožovou z TENIS-CENTRUM DTJ HK. Natálie Brožová však ze zdravotních důvodů k finálovému zápasu nenastoupila. Nela Charvátová se tak stala vítězskou turnaje bez boje.
Turnaj čtyřhry vyhrál pár Nela Charvátová, Natálie Malá (TK Neridé). První nasazený pár turnaje musel o vítězství tentokrát tvrdě bojovat. Již v semifánále se rozhodovalo tie-breaku. Nad párem Ema Trunečková, Eliška Ticháčková (obě TK MILO Olomouc) zvítězily Nala Charvátová spolu s Natálií Malou 6:2, 7:6 (1). Finálový zápas byl ještě napínavější. V něm se první nasazený pár utkal s dvojicí Stela Ježková (TK Hlinsko), Natálie Brožová. Nala Charvátová a Natálie Malá zvítězily po setech 4:6, 6:2, 1:0 (7). Na kompletní výsledky turnaje se můžete podívat zde. Na fotogalerii z turnaje se můžete podívat zde.

prazdniny