Aktuality

Domácí hráči na BEPPO Cupu ve finále!

Aktuality | pondělí 5. srpna 2019, 15:16

O prvním srpnovém víkendu se uskutečnil turnaj staršího žactva BEPPO CUP 2019. Celostátní turnaj ČTS se uskutečnil v obou kategoriích - chlapci,dívky.V obou dvou kategoriích se hráči našeho oddílu probojovali do finále. Turnaj čtyřhry pak David Brückner a Jessica Adamcová vyhráli.

Turnaje chlapců se zúčastnil minimalní počet hráčů 8. Z vítězství v turnaji se radoval Martin Postupa z TK Slavia Orlová. Ten ve finále zdolal po tuhém boji domácího Davida Brücknera 2:6, 6:4, 1:0 (11). Další domácí hráč Erik Šrámek podlehl v I. kole turnaje Františkovi Vaškovi 3:6, 3:6. Turnaj čtyřhry vyhrál pár David Brückner, Martin Postupa. Ti ve finále turnaje zvítězili nad párem Martin Guzik, Vojtěch Kostka (oba LTC Humpolec) 3:6, 6:1, 1:0 (6). Davidovi gratulujeme ke 2. místu v turnaji singlu a k vítězství v turnaji čtyřhry. Kompletní výsledky turnaje zde.

Turnaj děvčat měl o poznání více účastnic. Celkem 15 hráček si to rozdalo o prvenství v turnaji. Nasazená jednička turnaje, domácí Jessica Adamcová, se probojovala do finále kde se utkala s Annou Lebruškovou z TK Spartak Jihlava. Té podlehla Jessica 2:6, 3:6 a v turnaji tak obsadila konečné 2.místo. Turnaj čtyřhry vyhrála dvojice Jessica Adamcová, Anna Lebrušková, kterým jejich finálový soupeř zápas vzdal. Jessice gratulujeme ke 2. místu v turnaji singlu a k vítězství v turnaji čtyřhry. Na kompletní výsledky turnaje se můžete podívat zde.

prazdniny