Aktuality

Uskutečnil se turnaj mladšího žactva

Aktuality | středa 24. července 2019, 12:25

Ve dnech 20.-22.7. se uskutečnil v našem oddíle celostátní turnaj mladšího žactva Metropolitní Cup 2019. Chlapeckou část turnaje vyhrál Filip Zdeněk Novák z Jindřichova Hradce a dívčí část turnaje ovládla Sofie Malinu z TK Spartak Jihlava.

Chlapecká část turnaje měla celkem 11 účastníků a bohužel mezi hráči nebyl ani jeden mladší žák z domácího oddílu. Turnajové vítězství si připsal Filip Zdeněk Novák z Tenis klub Jindřichův Hradec. Nasazená jednička turnaje svedla ve finále tuhý boj s Davidem Mrklovským z TK Pernštýn 1897 Pardubice. Toho porazil Filip Zdeněk Novák 7:6 (3), 1:6, 1:0 (6).
Turnaj čtyřhry vyhrála dvojice Michal Hejduk (TJ Sokol Bedřichov), Filip Zdeněk Novák.Tento pár zvítězil ve finále nad Patrikem Pilným a Davidem Mrklovským (oba TK Pernštýn 1897 Pardubice) 6:2, 6:1. Na kompletní výsledky turnaje se můžete podívat zde.

Turnaj dívek měl větší účast v podobě 16 dívek. Svojí úlohu jedničky potvrdila Sofie Malinu z TK Spartak Jihlava. Ta zvítězila způsobem start cíl a v celém turnaji ztratila pouze 5 gamů. Ve finále zvítězila nad Annou Zedníčkovou z HTK Třebíč 6:0, 6:2. V turnaji měl zastoupení i náš oddĺ. Vanesa Haviárová sehrála v I. kole bitvu o postup do další fáze turnaje. Nikole Janůfkové (HTK Tčebíč) podlehla 6:4, 2:6, 0:1 (5).
Turnaj čtyřhry vyhrála dvojice Sofie Malinu, Nikola Janůfková. Ve finále vyhrály nad druhým nasazeným párem Karolína Šebestíková (LTC Humpolec), Vanesa Haviárová 7:5, 6:0. Na kompletní výsledky turnaje se můžete podívat zde.

prazdniny