Mladší žáci

Mladším žákůn se napotřetí zadařilo

Mladší žáci | neděle 15. května 2011, 22:55

Na třetí pokus se zadařilo družstvu mladších žáků a v domácím utkání "přejeli" LTC Pardubice B 7:2.

Po úvodních dvouhrách vedlo naše družstvo 4:2. O první bod domácích se postaral Lukáš Brückner, který smetl Hájka 2x 6:0. To samé předvedla Veronika Časarová a přidala druhý bod po výhře 2x 6:0 nad Markovou. Gabriela Dipoldová sehrála dlouhý třísetový zápas s Blažkovou, kterou přehrála v prvním setu 6:2, ve druhém prohrála až ve skrácené hře 6:7 a třetí set rozhodla ve svůj prospěch po výhře 7:5. Přidala tak třetí bod. Michal Slabík v dalším zápase vyhrál nad Vlčkem 2x 6:4. Jakub Bartoň sehrál třísetový zápas s Marešem. První set prohrál 3:6, druhý vyhrál 6:2 a třetí set prohrál 1:6. Martin Horáček podlehl ve své premiéře za mladší žáky Freiberkovi 3:6 a 2:6.

Ve čtyřhrách bodovalo naše družstvo naplno. Brückner se Slabíkem porazili pár Hájek, Freiberk 6:1, 7:5, Bartoň s Horáčkem si poradili s párem Mareš, Vlček 6:4, 7:5 a dívčí čtyřhru zvládli děvčata Časarová, Dipoldová bez problémů a porazili pár Marková, Bležková 2x 6:1.

Mladší žáci tak zaslouženě vyhráli 7:2 a připsali si první body do tabulky Pardubického krajského přeboru.