Jednotlivci

Brodské hráčky vyhrály turnaj čtyřhry

Jednotlivci | neděle 7. prosince 2014, 19:04

Aneta Štolfová a Karolína Tajovská ovládly turnaj mladších žákyň v Brně-Šlapanicích.

V I. kole měly dívky volný los. Ve II. kole si pak poradily s párem Slováčková (TK TILIA Brno) , Zdražilová (Start Brno) 2x 6:2. Finálový zápas byl velmi vyrovnaný a po setech 3:6, 6:3 dokázaly brodské hráčky přehrát pár Závišková (HTK Třebíč), Tóthová (TK AGROFERT Prostějov) v supertiebreaku, který vyhrály 10:8! Gratulujeme k zisku 1. místa v turnaji čtyřhry!
V turnaji jednotlivců podlehla Aneta ve II. kole (I. kolo volno) Záviškové po boji 4:6, 6:2, 0:1 (2). Karolína porazila v I. kole Bajerovou (TC-MJ Tenis) 6:3, 6:1. Ve II. kole pak podlehla pozdější finalistce Pařízkové (TC-MJ Tenis) 3:6, 1:6.

Luboš Laštovička se zúčastnil turnaje mladších žáků v Poděbradech. V I. kole vyhrál nad Hozmanem (TK Čelákovice) 2x 6:0. Ve II. kole pak podlehl druhému nasazenému hráči turnaje Šulcovi (Slavoj Žiželice) 3:6, 0:6.