Jednotlivci

Veronika Časarová vyhrála čtyřhru v Řevnicích, Gabriela Dipoldová druhá ve čtyřhře v Pardubicích

Jednotlivci | pondělí 11. dubna 2011, 15:24

3 hráči našeho oddílu se zúčastnili víkendových turnajů.

Veronika Časarová se na turnaji mladších žákyň v Řevních probojovala do II. kola. V I. kole porazila Hlaváčovou ( Sportclub Řevnice o.s. ) 2x 6:1. Ve II. kole pak prohrála s Kohoutovou ( 1. Vestecká sportovní o.s. ) 4:6, 1:6.

Ve čtyřhře se Veronice dařilo o poznání lépe a spolu s Kupkovou ( Lokomotiva Beroun ) celý turnaj vyhrála. Ve finále porazila děvčata pár Kreslová ( TK Slavia Plzeň ), Zikánová ( Severočeská tenisová o.s. ) 6:0 a 6:3. Gratulujeme!

Gabriela Dipoldová se zúčastnila na LTC Pardubice turnaje mladších žákyň, kde se probojovala do III. kola. V I. kole měla volno, ve II. kole porazila Francovou z TK Ústí nad Orlicí 6:4, 6:1. Ve III. kole prohrála s Pečenkovou ( DTK Skuteč ) po třísetovém zápase 0:6, 7:5 a 5:7.

Čtyřhru sehrála Gabriela se Švadlenkovou z místního LTC Pardubice a děvčata se probojovala až do finále, kde podlehla domácímu páru Klátilová, Blažková 4:6, 1:6. Gratulujeme k finálové účasti.

Jakub Bartoň se zúčastnil turnaje mladšího žactva v Říčanech. V I. kole podlehl Šilhavému z TK Viamont Teplice.