Turnaje

Turnaj minitenisu vyhrál Michal Rakouš

Turnaje | pondělí 11. ledna 2016, 15:43

V neděli 10.1. se konal celostátní turnaj minitenisu BERÁNEK LEVNÉ KNIHY CUP 2016. Turnaje se zúčastnilo celkem 11 hráčů a hráček.

Hráči se nalosovali do dvou skupin A a B. Skupinu A vyhrála Ema Šejnohová a skupinu B vyhrál Michal Rakouš. Z každé skupiny postoupili do finálového pavouka 4 hráči. Ostatní hráči si zahráli o konečné umístěni ve skupině útěchy. Ve finále turnaje se potkali vítězové obou skupin. V něm se dařilo lépe Michalovi Rakoušovi, který porazil Emu Šejnohovou 2x 10:2. Na 3. místě se umístil Lukáš Bezdíček, který porazil v souboji o 3. místo Matouše Janáčka 10:5,10:2. Další turnaj zimní série se uskuteční 30.1. v Hlinsku. V čele průběžného pořadí je po 2 odehraných turnajích Ema Šejnohová. Na průběžné pořadí zimní série a na výsledky turnaje BERÁNEK LEVNÉ KNIHY CUP 2016 se můžete podívat zde. Další turnaj zimní série se uskuteční 30.1. v TK Hlinsko.