Mini

Minitenisté si napodruhé odvezli z Pardubic prohru

Mini | neděle 15. května 2011, 22:04

Minitenisté se vrátili po týdnu do města perníku. Tentokrát sehráli svoje mistrovská utkání na LTC Pardubice s celky LTC Pardubice, TK Pernštýn 1897 Pardubice a odvezli si prohru.

První utkání sehráli naši malí tenisté s celkem TK Pernštýn 1897 Pardubice a prohráli ho 0:8, když se nikomu z našich tenistů nepodařilo vyhrát svoji dvouhru. Adam Křepinský prohrál s Ločárkem 6:10 a 3:10. V další svojí dvouhře prohrál Adam s Cahlíkem ve třech setech 10:6, 5:10 a 7:10. Aneta Štolfová podlehla Cahlíkovi v prvním zápase 5:10 a ve druhém setu těsně 9:10. Matěj Merunka podlehl Doležalovi 2x 2:10 a poté Svobodové 3:10 a 6:10. Svoji premiéru si zažila Adéla Letková, která prohrála s Kašákovou také 2x 2:10 a poté s Doležalem 1:10 a 2:10.

Dalším soupeřem našeho družstva bylo družstvo domácích - LTC Pardubice. Adam Křepinský sehrál ve své první dvouhře pěkné utkání s Kravaříkem, kterému podlehl ve třech setech, když stav ve třetím setu byl 9:9. Výsledek 10:8, 3:10, 9:10. Svoji poslední dvouhru už Adam po předchozím dlouhém zápase nezvládl a prohrál zbytečně s Karlem 7:10 a 5:10. Aneta Štolfová zachraňovala tak čest Havlíčkova Brodu jediným bodem proti Královi, kterého porazila 10:9 a 10:7. Kravaříkovi pak podlehla 2:10 a 6:10. Matěj Merunka bojoval statečně proti Koblížkové které podlehl 4:10, 8:10. a stejným poměrem podlehl Klátilovi - 8:10, 4:10. Adéla Letková pak prohrála se Starým 4:10, 5:10 a s Koblížkovou 2:10 a 3:10.Naše družstvo minitenistů tak prohrálo s LTC Pardubice 1:7.

V městě perníku se tak našim minitenistům nedařilo tak jako před týdnem, kdy porazili Teslu Pardubice. Odehráli zde však některá pěkná utkání a nasbírali zkušenosti do budoucna.