Mini

Minitenisté na zkušené

Mini | pátek 3. září 2010, 14:13

Poprvé se letos zúčastnilo naše družstvo MINITENISU VÝCHODOČESKÉHO PŘEBORU DRUŽSTEV - MINITENIS TECNIFIBRE UNIQUA CUP "MEMORIÁL ZDEŇKA KOCMANA"

Družstva byla rozdělena do 4 skupin po 7 až 8 družstvech. Hrálo se systémem každý s každým + odveta. 2 nejlepší družstva z každé skupiny postoupila dále.

Bylo to především družstvo minitenisu TK TENIS - CENTRUM H.K. A, proti kterému jsme 2x prohráli - 0:8, 2:6. Potom i trochu překvapivě družstvo DTK SKUTEČ, kde jsme prohráli 2x 0:8. Dále potom družstvo TK PERNŠTÝN 1897 PARDUBICE, se kterým jsme rovněž prohráli - 0:8 a napodruhé po zlepšeném výkonu 2:6.

V závěrečné fázi soutěže se však naši minitenisté tzv. "otrkali" a prohru 1:7 z prvního kola oplatili TO TJ TESLA PARDUBICE v odvetě remízou 4:4, na sady jsme však zvítězili 10:9. Poté porazili naši minitenisté 2x TK TENIS CENTRUM H.K. C - poprvé 5:3 a v odvetě dokonce 7:1. V posledním kole potom zvítězili 2x vysoko nad TCV PARDUBICE 8:0.

V HRADECKOPARDUBICKÉ sk.C narazili naši minitenisté na zkušené soupeře se širokou mládežnickou základnou, a tak především ze začátku sbírali proti silnějším soupeřům zkušenosti. V druhé fázi turnaje přišla potom i vítězství.

Hráči minitenistu: Jansíková Adéla, Henzlová Adéla, Beránková Anna, Pecová Kristýna, Křepinský Adam, Mojžíš Martin.