Turnaje

III. ročník Havlíčkobrodské čtyřhry měl vysokou úroveň

Turnaje | čtvrtek 26. března 2015, 10:45

V neděli 22.3. se uskutečnil již III. ročník turnaje babytenisu Havlíčkobrodská čtyřhra 2015.

medailistéLetos se turnaje zúčastnilo méně párů než předchozích dvou ročníků. Kvantita však byla nahrazena kvalitou. O tu se postarali hráči z celkem 7 oddílů a místy se hrál skutečně výborný tenis a bylo se na co koukat. Celkem 7 deblových dvojic si zahrálo v jedné skupině každý s každým. Nejlépe se dařilo páru Smékalová (TK Hlinsko), Němec (TK Agrofert Prostějov), kteří během turnaje výrazněji nezaváhali a s přehledem turnaj vyhráli. Na 2. mistě se umístil pár Vrtěna (TO TJ Svitavy), Mrva (TK Agrofert Prostějov) a 3. příčku obsadil pár Bejlek (TK Agrofert Prostějov), Sedlář (TC MJ Tenis). Z domácích hráčů se v opravdu nabité konkurenci nikdo výrazněji neprosadil. Mrzet může nízká účast domácích hráčů, když z domácího oddílu se zúčastnili pouze 2 hráci. Dik patří všem zúčastněným hráčům a rodičům za vzorné chování a organizátorům za výbornou organizaci turnaje, který se pomalu stává tradicí. Na momentky z turnaje se můžete podivat zde.