Turnaje

V neděli 18.3. se v našem oddíle uskutečnil turnaj minitesu

Turnaje | neděle 18. března 2012, 22:02

Celkem 17 dětí se zúčastnilo turnaje minitenisu Highland sport Cup 2012, z toho 5 dětí bylo z našeho oddílu.

Účastníci turnaje Highland sport Cup 2012Turnaj byl rozlosován do 4 skupin po 4 a 5 hráčích. Do finálové "osmičky" postoupili z domácích hráčů Luboš Laštovička a Adam Křepinský. Luboš si nakonec z našich hráčů vedl nejlépe a obsadil konečné 3. místo, když v souboji o 3. místo porazil Boteka z Českého Brodu. Adam si zahrál turnaj po témeř 2-měsíční pauze zaviněné nemocí a obsadil celkové 5. místo. V tomto souboji porazil Rychtáře z Nového Města na Moravě. V malém finále si potkali další dva oddíloví spoluhráči a kamarádi, Matěj Merunka a Jakub Milichovský. Ze souboje o 9. místo vzešel vítězně Jakub a Matěj obsadil 10. místo. Další domácí hráčka, Kristýna Kleinerová obsadila 17. místo.
Turnaj ovládl suveréním způsobem Nikolas Fedasko ze Spartaku Jihlava, který vyhrál turnaj bez ztráty setu.