Starší žáci

Starší žactvo splnilo cíl

Starší žáci | pátek 3. září 2010, 15:36

Před začátkem Pardubického krajského přeboru byl stanoven cíl pro letošní sezónu. Tím byla záchrana staršího žactva v přeboru.

Že to nebude jednoduchý úkol, svědčila hned první prohra s TO SK ŽAMBERK B 0:9. 8.5. si z Havlíčkova Brodu odvezla CHRUDIM A výhru 8:1 a 15.5. starší žáci nešťastně prohráli se SPARTAKEM POLIČKA 4:5.

Naše družstvo tedy v prvních třech utkáních prohrálo a čekalo na svoji první výhru. Ta přišla hned v následujícím kole, kde "starší" v dramatickém utkání porazili LTC VYSOKÉ MÝTO 5:4. 5.6. potom naše družstvo deklasovalo SPORTCENTRUM NEUGI o.s. 8:1. Potom přišla sice prohra s favoritem přeboru a postupujícím TO TJ TESLA PARDUBICE A 0:9. V posledním kole však naši porazili na domácí půdě TK PERNŠTÝN 1897 PARDUBICE B 6:3.

Po špatném začátku , kdy se naši starší žáci krčili na posledním místě, přišel obrat a 3 výhry. Starší žáci se tak umístili na 6. místě v 8-členné skupině a udrželi tak i pro příští rok pro Havlíčkův Brod Pardubický krajský přebor.

Hráči staršího žactva: Dipoldová Jana, Časarová Veronika, Dipoldová Gabriela, Lísková Eliška, Špalková Tereza, Kratochvíl Ondřej, Dvořák Jakub, Svoboda Michal, Coufal Matěj, Závrský Hynek, Abbrent, Jakub, Findeis Prokop, Čapek Adam.

Podívejte se do fotogalerie.