Jednotlivci

Jana Dipoldová vybojovala v Třebíči bronz

Jednotlivci | středa 22. září 2010, 13:48

Na dvorcích HTK Třebíč se hrál o víkendu 11.-12.9. turnaj mladších žáků a žákyň.

V turnaji mladších žákyň se představily sestry Dipoldovy - Jana a Gabriela. Obě přešly přes první kolo, když Jana porazila Davišovou ( TK Brno Bosonohy ) 6:1 a 6:2 a Gabriela si poradila s Boudovou ( TK Spartak Jihlava ) ve třech setech 4:6, 6:4 a 6:2. V dalším kole došlo k zajímavému utkání, kdy na sebe obě hráčky Havlíčkova Brodu narazily. Z vítězství a postupu do semifinále se nakonec radovala Jana, která porazila svoji sestru 3:6, 6:4 a 6:0. V souboji o finále nakonec podlehla Jana Dipoldová vítězce celého turnaje Kacrové ( Sokol Lanžhot ) 2:6, 1:6. Celkově se tak umístila na třetím místě ze 16 účastnic.

Obě naše děvčata nastoupila ještě do čtyřhry. Zde porazila v I. kole pár Fialová ( TK Ledeč nad Sázavou ), Písková ( HTK Třebíč ), který za stavu 1:1 na sety skrečoval utkání. V dalším kole pak podlehla děvčata páru Neumannová ( HTK Třebíč ), Krátká (TK AGROFERT Prostějov) 6:0, 2:6, 0:1.

V soutěži mladších žáků se představil ještě brodský Jakub Švec, který nepřešel v I. kole přes Špinara ( TK Spartak Jihlava ).

Brodské zastoupení měl i babytenisový turnaj v Poděbradech, který se konal v neděli 12.9. Toho se za náš oddíl zúčastnil Vojtěch Křepinský. I přes slibně rozehraná utkání, kdy prohrál některá až ve zkrácené hře, se mu nepodařilo postoupit ze skupiny a turnaj pro něj skončil v základní skupině.