Turnaje

Higland sport Cup 2013 - turnaj minitesu

Turnaje | čtvrtek 21. února 2013, 21:38

Začátkem měsíce února uspořádal náš oddíl celostátní turnaj minitenisu HIGHLAND SPORT Cup 2013. Turnaj podpořila sponzorsky i firma BERÁNEK - LEVNÉ KNIHY.

Highland sport Cup 2013Turnaje se zúčastnilo rekordních 21 dětí a v daném termínu už měla větší účast pouze Sparta Praha. Turnaj lze tedy z tohoto hlediska považovat za úspěšný. Úspěšná byla i organizace turnaje pod vedením Lukáše Adamce. Z našeho oddílu se turnaje zúčastnilo 5 hráčů. Nejlépe se vedlo Jessice Adamcové. Ta vyhrála svoji skupinu B bez jediné porážky. Ve čtvrtfinále pak zvítězila nad Svítilovou 2:0 a podlehla až ve finále Palánové 0:2. Jessica tak vybojovala na turnaji výborné 3. místo. Gratulujeme! Katka Váchová postoupila za skupiny ze 3. místa a probojovala se až do finále útěchy, kde podlehla Adamovi 0:2. Jako jediné se Katce podařilo porazit ve skupině vítěze turnaje Krčila 2:1. Honzík Štolfa se umístil ve skupině na 3. místě a v turnaji útěchy podlehl vítězi turnaje útěchy Adamovi. Celý turnaj pak vyhrál Marek Krčil, který vyhrál ve finále nad Michaelou Palánovou 2:0.