Aktuality

Družstvo dospělých vyhrálo podruhé v řadě. Opět 5:4.

Aktuality | úterý 14. května 2019, 13:14

Těsným výsledkem 5:4 zdolali tenisté našeho A-týmu TK Česká Třebová B v Pardubickém přeboru. Je to již třetí těsný výsledek družstva dospělých, 1x 4:5 prohrálo a 2x 5:4 vyhrálo. V tomto případě jim výrazně nahrála neúčast žen soupeře, které jsme dokázali využít. Našim mládežnickým družstvům se pak o třetím hracím víkendu vesměs nedařilo.

Dospělí A:

V sobotním domácím zápase byl soupeřem našich tenistů TK Česká Třebová B. Soupeř byl oslaben o ženskou část družstva, která se pro nemoc nedostavila. Před začátkem zápasu tak vedlo naše družstvo již 3:0. Vybojovat však zbývající 2 body bylo daleko těžší než se zprvu zdálo. Lukáš Brückner ztratil dobře rozehraný zápas s Tomášem Blažkem a prohrál ve 3 setech 6:3, 3:6, 4:6. V dalších dvou singlech jsme nezaznamenali také žádný bod. Mužem zápasu se stal Vojta Grün, který po boji zdolal Jiřího Petráže 6:2, 7:6. Postaral se tak o důležitý čtvrtý bod. Pátý vítězný bod pak přidal ve čtyřhře spolu s Danem Rybišárem. Spolu porazili pár Jiří Petráž, Jan Šrajer 6:2, 6:4. Kompletní výsledky zápasu zde.

Dospělí B:

Becko dospelých podlehlo v Rosicích nad Labem 1:8, ale ostudu rozhodne neudelalo. Cestný úspech zaznamenal Petr Pospíchal, který zvítezil nad Petrem Seidlem 6:2, 6:1. Hned v dalsích trech zápasech sahali nasi tenisté po vítezství. Michal Petrácek podlehl Pavlovi Savrdovi 5:7, 6:7, Mirka Melounová podlehla Katerine Kalhousové 6:7, 4:6 a Mirka Melounová spolu s Markétou Findeisovou podlehly ve trech setech 7:5, 1:6, 3:6 páru Aneta Rolecková, Katerina Kalhousová. Kompletní výsledky zde

Dorost:

V neděli 12.5. měl být sehrán mistrovský zápas Pardubického přeboru s TK Choceň A. Pro nehratelnost kurtů byl tento odložen a bude sehrán v náhradním termínu v pátek 24.5. v odpoledních hodinách. Cas bude upresnen.

Starší žáci A:

Ve venkovním zápase se utkali starší žáci s TO TJ Svitavy - TK Česká Třebová. Svému soupeři podlehli 3:6. Konečný výsledek mohl skončit ve prospěch našich hráčů a z tohoto pohledu je určitě škoda 2 třísetových zápasů, ve kterých naši hráči nakonec tahali za kratší konec. David Brückner podlehl Adamovi Koškovi 6:4, 1:6, 1:6 a Eliška Grünová podlehla Simoně Válkové 6:1, 0:6, 3:6. Kompletní výsledky zápasu zde.

Starší žáci B:

V domácím zápase nemelo bécko starsích záku proti favoritovi souteze sanci a dalsim zápase Junior Tour podlehlo TENIS-CENTRUM DTJ HK A 0:9. Kompletní výsledky zápasu zde.

Mladší žáci A:

4:5 podlehlo družstvo mladšího žactva, které se v domácím zápase utkalo s TC Dvůr Králové A. Utkání samo bylo velmi vyrovnané. Na počet her naše družstvo dokonce vyhrálo 89:81, ale i přesto to na konečné vítězství nestačilo. V utkání byly sehrány 2 třísetové zápasy. Kompletní výsledky zde.

Mladší žáci B:

V Pardubickém preboru zavitali mladsi záci do Ustí nad Orlicí. Podlehli zde souperi 2:7. Nicméne dalsí tri body melo nase druzstvo na dosah a zápas mohl mít jiný výsledek. Na kdyby se vsak nehraje. Po bodu sahala devcata ve ctyrhre - Vanesa Haviárová a Nela Palánová podlehly Alene Schyvancove s Karolínou Rybickovou 6:7, 5:7. Vanesa pak podlehla ve 3 setech Alene Schyvancové 0:6, 7:5, 2:6. Kompletní výsledky zde.

Baby A:

Utkání Pardubického přeboru bylo skrečováno ve prospěch našeho družstva. Soupeřem našich babytenistů mělo být družstvo TK Ústí nad Orlicí A. Pro rozsáhlou marodku družstva se však TK Ústí nad Orlicí nemohlo dostavit a po dohodě obou kapitanů nebyl stanoven žádný náhradní termín zápasu. Naše družstvo tak vyhrálo kontumačně 6:0.

Baby B:

Zajímavý zápas absolvovali babytenisté B. I ve 3 ujráli na LTC Pardubice remízu 3:3 a na pocet her dokonce zvítezilo. Kompletní výsledky zápasu zde.

prazdniny