Dorost

Dorost porazil doma TC Jevíčko

Dorost | úterý 31. května 2011, 17:32

V domácím nedělním zápase porazil dorost družstvo TC Jevíčko 5:4 a dočkal se tak svojí první výhry v Krajské soutěži.

Dobře rozehrál utkání obou družstev Josef Vaňkát, který porazil v pěkném utkání Malého Michala 2x 6:4. Adam Čapek poté prohrál svoji dvouhru s Müllerem 2x 0:6. Na řadu přišly dívčí čtyřhry ve kterých se domácím hráčkám dařilo. Kateřina Dipoldová porazila Veselkovou 6:3, 6:3 a Jana Pabousková porazila ve třech setech Finsterlovou 6:4, 3:6 a 6:3. Abbrent Jakub nestačil v další dvouhře na Malého Martina a podlehl mu 2x 1:6. Matěj Coufal vyhrál poslední dvouhru s Klimešem 6:0, 6:1. Po dvouhrách vedl náš dorost 4:2.

Rozhodující bod, který rozhodl o první výhře družstva dorostu zajistil pár Dipoldová, Pabousková. Ten porazil pár Veselková, Finsterlová 6:2 a 6:3. Vaňkát s Coufalem prohráli první set s párem Malý, Malý 2:6. Druhý set prohráli chlapci po boji 5:7. Čapek s Abbrentem poté podlehli páru Müller, Klimeš 2x 0:6.

Dorost se tak dočkal ve svém čtvrtém utkání výhry 5:4, když základní kámen k vítězství položila děvčata, která vyhrála obě svoje dvouhry a následně vyhrála i svoji čtyřhru.