Aktuality

Další medailová umístění našich hráčů

Aktuality | čtvrtek 24. července 2014, 07:36

Luboš Laštovička a Helena Grubauerová si přivezli z víkendových turnajů další dobrá umístění. Na domácím turnaji minitenisu BERÁNEK-LEVNÉ KNIHY CUP 2014 se dařilo i domácím hráčům.

Helena s pohárem za 3. místoLuboš Laštovička se zúčastnil dalšího babytenisového turnaje a opět se mu podařilo probojovat se do finále turnaje. Zde podlehl    Rouchalovi TO TJ Svitavy. Gratulujeme k zisku 2. místa!

Helena Grubauerová se zúčastnila turnaje mladších žákyň na LTC Modřany. V semifinále porazila ve vyrovnaném zápase Krejzlovou (SK Žalov) 6:4, 5:7, 7:6. V semifinále pak prohrála Helena s vítězkou turnaje Šálkovou (TK Písnice). Gratulujeme k zisku 3. místa!

Minitenista Denis Kraučuk pak vybojoval na domácím turnaji finálovou účast, kde podlehl Brusenbauchovi. Gratulujeme k zisku 2. místa! Adam Svoboda pak získal 3. místo. Gratulujeme!