Baby

Babytenisté úspěšní

Baby | pátek 3. září 2010, 14:13

V letošním roce se havlíčkobrodští babytenisté zúčastnili opět východočeského přeboru družstev Babytenis Tecnifibre Uniqua Cup " MEMORIÁL ZDEŇKA KOCMANA ".

Základní část tvořilo 8 skupin po 5 až 6 družstvech. První dvě družstva v každé skupině postupovala do dalších vyřazovacích bojů.

Naši babytenisté hned v úvodním utkání své skupiny Pardubicko G remizovali s TO TJ TESLA PAEDUBICE B 3:3. Utkání však vyhráli na součet setů 7:6. Poté opět remizovali s TK HLINSKO 3:3, ale opět vyhráli na součet setů 7:6. V dalším utkání po bojovném výkonu podlehli favoritu skupiny TK PERNŠTÝN 1897 PARDUBICE 2:4 a v posledním utkání skupiny porazili DTK SKUTEČ 4:2. Celkově se tak umístili na velmi pěkném 2. místě, a postoupili tak po roce opět do čtvrtfinále.

V něm narazili na vítěze skupiny Pardubicko H. Utkání se hrálo 19.6. na dvorcích TK ČESKÁ TŘEBOVÁ a naši babytenisté zde bohužel podlehli 1:5. Je třeba přiznat, že soupeř si výhru zasloužil.

Nutno připomenout, že po loňském roce, kdy se babytenisté probojovali až do krajského finále, opustili družstvo hned 3 klíčoví hráči. Proto je letošní postup mezi 16 nejlepších družstev kraje z celkového počtu 41 úspěch!

Družstvo hrálo ve složení: Peca Jakub, Slabík Michal, Horáček Martin, Křepinský Vojtěch, Tichá Lucie