Aktuality

6. kolo mistrovských zápasů 15.-16.6. 2019

Aktuality | sobota 22. června 2019, 15:09

Uplynulé 6. kolo mistrovských soutěží družstev by se dalo označit za černý víkend. Ze 7 družstev hned 5 prohrálo poměrně vysokým rozdílem. Reputaci broďáků zachraňovali mladší žáci A a babytenisté.

Dospělí A:

K aktuálne druhému týmu Pardubického preboru - do Ustí nad Orlicí zavítalo nase druzstvo dospelých. V zápase se nepodarilo nasim tenistum ziskat více jak jeden bod a kvalitnímu souperi tak podlehlo 1:8. O jeden bod pro nase barvy se postarala jednicka naseho týmu Lukas Brückner. Ten zvítezil nad Lubosem Silarem ve trech setech 6:3, 1:6, 6:1. Dalsi bod na dosah mela Nela Dufková, která podlehla Nele Beranové 6:1, 4:6, 4:6. Na kompletní výsledky zápasu se muzete podívat zde.

Dospělí B:

Družstvo dospělých B mělo díky lichému počtu účastníků v Pardubické soutěži tento víkend volno.

Dorost:

K důležitému zápasu zajížděli dorostenci 16.6. V České Třebové se utkali dva dosud neporažené celky Pardubického přeboru. Bohužel byl náš tým oslaben o neúčast jedničky našeho družstva Vojty Grüna. Všichni hráči podali bojovný výkon, ale na soupeře to nestačilo a zápas skončil konečným výsledkem 2:7. O dva body se zasloužila děvčata. Eliška Grünová porazila Kateřinu Kotvovou 7:5, 6:1. Ve čtyřhře pak Eliška spolu s Anetou Štolfovou porazily pár Adriana Kovářová, Kateřina Kotvová ve třech setech 6:2, 3:6, 6:4. Třísetový zápas sehrál ještě Vojta Křepinský, ale bez úspěchu. I ostatní hráči potrápili svoje soupeře, ale na víc to nestačilo. Na kompletní výsledky zápasu se můžete podívat zde.

Starší žáci A:

Starší žáci A se v domácím sobotním zápase potkali s dosud neporaženým DTJ Hradec Králové A. Soupeř z Hradce Králové ukázal v tomto zápase svoji kvalitu a i přes velkou snahu našich hráčů se nikomu z našich hráčů nepodařilo zápas vyhrát nebo alspoň zdramatizovat. S lídrem Junior Tour tak prohráli naši tenisté 0:9. Na kompletní ýsledky zápasu se můžete podívat zde

Starší žáci B:

Výsledkem 1:8 skončil domácí zápas béčka s Lokomotivou Trutnov A. O čestný bod našeho družstva se postarala Kateřina Rakoušová, která porazila Kláru Melicharovou 6:0, 6:2. Na výsledky ostatních zápasů se můžete podívat zde.

Mladší žáci A:

Mladší žáci A odehráli svůj předposlední zápas v letošní Junior Tour v Pardubicích. Na kurtech posledního TO TJ Tesla Pardubice A se však výsledek nerodil lehce i když konečný výsledek 9:0 ve prospěch našeho družstva k tomu může svádět. O vítězství musela tvrdě bojovat Kateřina Rakoušová, která nakonec přetlačila Annu Vobořilovou 6:3, 5:7, 7:6. Další třísetový zápas sehrál Erik Šrámek, který porazil Matyáše Záhornického 4:6, 6:1, 6:1. V dalších zápasech si už naši hráči vývoj zápasu pohlídali a dovedli do vítezného konce. Na kompletní výsledky zápasu se můžete podívat zde.

Mladší žáci B:

Výsledkem 1:8 podlehli mladsi záci B druzstvu TK Hlinsko. V domácím zápase Pardubického preboru se o jediný bod domácího týmu postarala Vanesa Haviárová. Ta porazila ve trech setech Claudii Malinskou 4:6, 6:0, 6:2. Spolu s Nelou Palánovou se prala devcata o druhý cestný úspech naseho druzstva ve ctyrhre. Paru Claudia Malinska, Nela Maresová podlehla devcata ve trech setech 7:6, 2:6, 4:6. Kompletní výsledky zápasu zde.

Baby A:

Babytenisté se vydali ke svému zápasu Pardubického preboru az do Zamberka. S drustvem TOSK Zamberk A se mu podarilo uspet a nasi tenisté se tak mohli radovat z výhry 4:2. Po dvouhrách vedlo nase druzstvo jit 3:1 a svoji výhru stvrdilo v následujících ctyrhrách. Kompletní výsledky zápasu zde.

 

prazdniny